×
×
×

Чоловічі Бомбери Твідові

1499 грн.

2999 грн.

1499 грн.

2999 грн.

1499 грн.

2999 грн.

1499 грн.

2999 грн.

Чоловічі бомбери твідовіЦя щільна м'яка шерстяна тканина прийшла до нас з Шотландії. Для отримання твіду використовують пряжу з овечої вовни - волокна переплітаються діагонально, що дає цікаву рельєфну структуру полотна. Шерсть очищають і фарбують натуральними барвниками. Твіду полотно з ниток різних відтінків має неоднорідність і тому цікаве глибоке забарвлення.

У верхнього одягу з твіду багато плюсів:

  • універсальність, чоловічий бомбер з твіду доречний в будь-якій обстановці;
  • надійний захист від негоди;
  • натуральний склад без домішок;
  • м'якість, еластичність;
  • довговічність і міцність;
  • елегантність і актуальність на всі часи.

Така куртка відразу звертає на себе увагу, виділяючи господаря з натовпу завдяки поєднанню класики і модерну в одному ансамблі.

Купити твідовий бомбер в Україні

Інтернет-магазин Suns House пропонує багатий асортимент чоловічого верхнього одягу на будь-який смак і бюджет. На виробництві використовуються тільки якісні матеріали та інноваційні технології пошиття. В результаті створюється затишна, стильний і довговічний одяг з приємною текстурою. Регулярно проходять знижки і акції.

Замовити товар можна через сайт, визначивши зручний спосіб оплати і вказавши адресу доставки (по всій Україні). Приміряти вподобаний бомбер можна у фірмових точках в Києві, Одесі чи Івано-Франківську.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close