×
×
×

Чоловічі Аляски Напівприталені

4299 грн.

5999 грн.

4299 грн.

5999 грн.

3599 грн.

5999 грн.

Чоловічі Аляски Напівприталені - фотоЧоловічі куртки Аляски напівприталеного силуету - це тепла, функціональна чоловіча куртка, яка відноситься до класичних моделей. Це дає можливість використовувати цей варіант чоловічої куртки в класичному гардеробі. Чоловіча куртка Аляска напівприталена буде добре поєднуватися з класичними брюками, сорочкою і піджаком. А при правильному догляді вона прослужить Вам не один сезон.

Давайте разом розберемося що таке силует і чому варто вибрати напівприталений?

Силует - це контур одягу, її форма. Напівприталений силует повторює вигини тіла, але все ж дає свободу і не сковує рухи, що дозволяє Вам одягнути піджак або товсту кофту і відчувати себе комфортно.

Вам варто купити напівприталену чоловічу куртку Аляску, якщо:

  • Ви віддаєте перевагу верхньому одягу, що підкреслює мужність і акцентує увагу на силуеті чоловічої фігури;
  • Ви віддаєте перевагу напівприталеним чоловічим курткам Аляскам, які відмінно гріють в холодну пору року і при цьому підкреслюють фігуру;
  • Ви цінуєте комфорт і вам не зручно ходити в приталеному верхньому одязі, який абсолютно не залишає можливості на елементарні рухи.

Для того щоб вам було комфортно в чоловічій напівприталеній куртці Алясці вкрай важливо правильно визначити свій розмір. Якщо у вас виникнуть сумніви при вибір розміру, Ви можете звернутися за порадою до експертів інтернет-магазину Suns House.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close