×
×
×

Чоловічі Аляски Довгі

4299 грн.

5999 грн.

4299 грн.

5999 грн.

3599 грн.

5999 грн.

чоловічі куртки аляски довгіАсортимент чоловічих курток включає широкий вибір верхнього одягу для чоловіків, який відповідає як модним, так і функціональним вимогам: від легких і вільних моделей для весни до теплих курток для снігу і морозу.

Чоловічі куртки аляски довгі виготовлені з найсучасніших тканин і наповнювачів. Такі куртки мають першокласні ізоляційні властивості з оптимізованою повітропроникністю і невеликою вагою.

Зручні моделі Аляска є одними з найпопулярніших чоловічих курток, які завдяки своїй природі забезпечують оптимальну мобільність і найкращі захисні властивості. Функціональні куртки для чоловіків однаково підходять для міських прогулянок, походів на роботу і любителів активного відпочинку. Інноваційні волокна і мембранні тканини забезпечують максимальну повітропроникність виробу. У такій куртці Ви будете відчувати себе комфортно і впевнено при будь-якій погоді.

Захист від негоди і холоду - найважливіша функція верхнього одягу в будь-який час року. Вирішивши купити чоловічу куртку, слід відповідально підійти до вибору моделей, які повинні поєднувати в собі високу якість і модний фасон. Крім того, правильно підібраний розмір забезпечить ідеальну посадку виробу по фігурі. Тому перед тим як купити чоловічу куртку аляска необхідно ретельно заміряти свої параметри.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close