×
×
×

Захисні костюми

Захисний костюмЗахисний костюм сьогодні для деяких людей став повсякденним робочим одягом. Наприклад медики в період пандемії виїжджають на виклики до потенційних хворих в спеціальному одноразовому протиепідемічному костюмі. Також в таких захисних костюмах працює персонал в аеропортах, магазинах, а також там, де скупчується велика кількість людей, які можуть бути заражені.

Це викликано тим, що вірус може передаватися не тільки при чханні або кашлі, а й при дотику до поверхні на яку вже попередньо потрапили мікроби.

Розглянемо кілька основних видів костюмів для захисту.

Основні види:

✔️ Багаторазовий протиепідемічний костюм. Він складається з піжами, халата, маски, рукавичок і бахіл;

✔️ Одноразовий протиепідемічний костюм. Він являє собою комбінезон, маску, рукавички і бахіли;

✔️ Костюм біологічного та хімічного захисту. Він складається з комбінезона, капюшона, фільтровентиляційної установки, рукавичок, бахіл.

Як же правильно підібрати захисний костюм?

Для того щоб правильно підібрати костюм захисний, необхідно розуміти в яких умовах він буде використовуватися, від чого саме він повинен захищати і як часто його плануюють використовувати. Також необхідно підібрати правильний розмір захисного костюма. Розмірна лінійка костюмів не така широка, як повсякденного одягу. Але надмірний обсяг необхідний для забезпечення комфортного руху під час багатогодинної роботи. Також необхідно не забувати, що захисний костюм завжди носять поверх звичайного одягу.

Захисний костюм купити можна сьогодні в будь-якій країні і в будь-якому місті для себе або для знайомого лікаря. Так як захисні костюми оптом зараз виробляють як на великих китайських виробництвах, так і на приватних швейних підприємствах.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close