×
×
×

Як правильно носити чоловіче пальто

1499 грн.

3495 грн.

1499 грн.

2985 грн.

1799 грн.

3495 грн.

Ще 20 товарів
Показати все

як правильно носити чоловіче пальтоПро те, як правильно носити чоловіче пальто, в даний час досить багато літератури і різних рад, але вони дещо розмиті і занадто багато зайвої інформації в них викладається. Люди звикли до стислості і чіткості, якщо питання поставлене грамотно, то вони і розраховують отримати лаконічну відповідь. Але в даному випадки так не вийде, так як такий елемент гардеробу, як пальто, вимагає ретельного і копіткого підходу, це не джинси і не светр, які одягнув і пішов. Тут все значно складніше, існує маса нюансів, які необхідно враховувати при виборі відповідної моделі або крою.


Як правильно носити чоловіче пальто, маючи невисокий зріст і не зовсім атлетичну статуру. У цьому випадки настійно рекомендується відмовитися від подовжених моделей, так як власники не зовсім високого зросту будуть виглядати ще нижче. Довгі фасони візуально ще більше вас будуть повнити і ви будете виглядати не зовсім естетично, так би мовити. Зверніть увагу на моделі середньої довжини, простого крою, без всяких додаткових хлястиків, гудзиків і ремінцем. Чим менше різної швейної фурнітури, тим елегантніше ви будете виглядати. Ніколи не слухайте продавців, які з метою, щоб продати свій товар, будуть метати перед вами бісером і розповідати, як вам йде, як прекрасно на вас село пальто і що це єдина, унікальна модель. Перш за все, довіряйте виключно своїх відчуттів. Наскільки ви комфортно себе відчуваєте в даному образі, що не сковує чи пальто ваші рухи. Ви повинні подобатися самому собі. Також, зверніть увагу на розмір пальто, він неодмінно повинен відповідати вашому. Рукава повинні бути правильної довжини, яка б одяг не перебувала під пальто, вона ні в якому разі не повинна виглядати назовні. Так само цього продукту не можна висіти мішком або ж навпаки тріщати по швах і здавлювати вас.


Як правильно носити чоловіче пальто і з чим його краще поєднувати, це ще один нюанс, який так турбує сучасних чоловіків. Звичайно, модель пальто рекомендується вибирати відповідно до вашим звичним стилем і способом життя. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу вільний стиль, то довге, суворе, класичне пальто, в поєднанні з джинсами, буде виглядати не зовсім естетично і виглядати безглуздо. Так, що варто звернути увагу на більш вільні моделі. Бушлат, до речі, має і свою певну строгість, стриманість, але чудово поєднується абсолютно з будь-яким стилем. Також дафлкот, це більш молодіжна модель, її вибирають найчастіше творчі люди. У ній присутнє щось середньовічне, лицарське і загадкове. Якщо ж ви хочете щось більш серйозне, то тренч - це саме ваш варіант. Класика, але при цьому простота крою чудово виглядає з будь-яким поєднанням стилів і способів життя.


В даний час, модельний ряд чоловічих пальт настільки різноманітний, що знайти підходящий варіант не складе труднощів, головне розуміти, чого ви чекаєте від того чи іншого виробу. А в іншому, ви відчуєте, наскільки вам підходить модель, і яка саме змушує вас відчувати себе впевнено і чарівно.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close