• Зустрічайте НОВУ КОЛЕКЦІЮ чоловічого верхнього одягу від модного бренду Sun`s House
  • Наш шоурум чекає Вас. Більше 150 моделей на вибір.
  • Графік роботи шоурума: Вт-Пт з 12:00 до 20:00, Сб з 11:00 до 18:00.
  • Телефонні лінії працюють. Ми завжди у Вашому розпорядженні.
×
×
×

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close

Як прати пальто в пральній машині? 6 порад

    Перейти в Каталог Моделей

При завершенні осінньо-зимового сезону перед кожним власником чоловічого пальто постає питання як же привести його в первинний вигляд. Чи можна випрати його в пральній машинці вдома.

Ключовим моментом в питанні прання пальто в пральній машині є необхідність ознайомитися з рекомендаціями виробника по догляду на етикетці всередині виробу. Таким чином ви зможете визначити матеріал, з якого виготовлено чоловіче пальто і вибрати безпечний метод видалення слідів використання.

Про що говорять рекомендації по догляду?

Прання в машинці не заборонено виробам на ярликах яких немає заборони вологого очищення і дозволена тільки суха. Якщо на ярлику виробу немає заборони вологого очищення і дозволена тільки суха, то їх спокійно можна прати в машинці.

У разі якщо все ж на етикетці прописана тільки суха чистка варто не порушувати рекомендації виробника і скористатися послугами хімчистки, щоб не зіпсувати вовняну тканину і форму виробу. Спеціально для наших клієнтів у нас є послуга хімчистки чоловічого пальто від фабрики SunsHouse https://sunshouse.com.ua/himchistka-ot-fabriki.

Поради від експертів фабрики Sun's House

1. Якщо вам необхідно видалити з пальто точечні забруднення все ж краще уникнути машинного прання. Необхідно використовувати піну для сухого очищення https://sunshouse.com.ua/product/a-04. Її основна перевага в тому, що це суха чистка і після неї точно не залишається роводів.

2. При не великий ділянці забруднення можливо нанести на пляму спеціальний засіб для виведення плям для делікатних і вовняних тканин. Далі згідно з інструкцією плямовивідника змити засіб через певний час холодною водою.

3. Перед тим як прати пальто необхідно видалити з нього всі хутряні елементи. У разі, якщо це не можливо необхідно відмовитися від машинного прання. Так само по можливості потрібно позбутись від всіх додаткових елементів чоловічого пальто, щоб не пошкодилася тканина пальто.

4. Основні правила для прання пальто в пральній машині:

* Важливо використовувати тільки миючі засоби для делікатних тканин;

* Допустима температура для прання не повинна перевищувати 30 градусів;

* Обороти віджиму машинки повинні бути 800;

* Не слід терти плями перед машиним пранням щіткою;

* Розкласти горизонтально на махровий рушник, щоб вийшов переважний відсоток вологи, а після розвісити на тремпель правильного розміру і дати висохнути при кімнатній температурі.

5. Так само щоб зберігти матеріал виробу чоловічого пальто перед переміщенням його до барабану пральної машини пальто необхідно покласти в спеціальний мішок для прання.

6. Якщо все ж на пальто з'явився пілінг необхідно використовувати спеціальну машинку для видалення пілінгу з одягу.

Повернутися до блогу