Вітаємо з новорічними святами!
Спеціально для Вас, хто в робочій метушні забув зробити Подарунок собі і близьким, ми підготували Новорічні Знижки.
Швидше переходь в розділ "NEW YEAR SALE" і вибирай собі Різдвяний подарунок зі ЗНИЖКОЮ ДО 57%!
Акція діє з 30.12 по 25.01. Поспішайте!
×
×
×

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close

Жіночі пальто

2050 грн.

2600 грн.

2250 грн.

2450 грн.

2600 грн.

2500 грн.

2500 грн.

2650 грн.

2450 грн.

2300 грн.

2050 грн.

2300 грн.

2700 грн.

2700 грн.

2500 грн.

2250 грн.

2500 грн.

2500 грн.

2300 грн.

1399 грн.

2999 грн.

пальто жіночеСьогодні жіноче пальто є базовим верхнім одягом в зимовий період і період міжсезоння. Пальто для жінок є важливим елементом гардеробу. Пальто зазвичай вибирають дами які, цінують елегантність.

Якщо розглянути варіанти верхнього одягу для жінок в холодний період року, то пальто буде явним фаворитом.
Відмінні риси пальто:

1. Жіночі пальто завжди елегантні, навіть оверсайз
2. Вовняні пальто демонструють статус і гарний смак
3. Жіночі пальто завжди в моді, змінюються лише силуети
4. Вовняна тканина жіночих пальто відмінно зігріває в холодну пору року
5. Пальто підкреслюють жіночність

Жіночі Пальто - історія виникнення та розвитку

У 19 столітті у представниць вищого світу з'явився такий предмет гардероба, як жіноче пальто. У жіночий гардероб пальто перекачували з чоловічого гардероба. Спочатку жіночі пальта не носили дами вищого світу, їх носили тільки прості жінки. Перші згадки про пальто датуються 18 століттям. Силуети жіночих пальто були різними в різних країнах. У Росії були популярні жіночі однобортні пальто правого крою, а в Європі в моді був більш приталений силует.

У 20 столітті жіноче пальто змінювалося від східного фасону Пола Пуаре до елегантної класики Коко Шанель. Коко зробила жіночі пальта жіночними, причаленими і більш короткими. Деякі види пальто були перенесені під час війни з військового гардероба. Наприклад такі як тренчкоти, бушлати і дафлкот. Після з'явилися «пальто принцес», які були розкльошені до низу і мали максимально романтичний стиль. Пізніше в моду увійшли напівпальто з щільної вовни з капюшоном. Після закінчення війни дівчатам хотілося виглядати максимально жіночно і з'явилися жіночі пальта Діора. А до 90 років пальто почали все менше носити так, як в моду увійшли куртки всіляких видів.

Кому підійде Жіноче Пальто

Сьогодні можна жіноче пальто купити в будь-якому магазині одягу. Жіночі пальто будь-яких довжин і форм представлені в брендових магазинах, в капсульних колекціях шоурумів, в онлайн магазинах. Для будь-якої фігури можна купити жіноче пальто знаючи пропорції тіла і силуети здатні підкреслити красу. Експерти Suns House завжди готові прийти на допомогу і радо підказати всі ультра модні тенденції і базові класичні поєднання, які завжди виглядають дивовижно.