Зустрічайте НОВУ КОЛЕКЦІЮ пальто і курток
від модного бренду S`s H ⭐⭐⭐⭐⭐
Наш шоурум чекає Вас.
Більш 157 моделей на вибір.
Графік роботи шоуруму:
Вт-Пт з 12:00 до 20:00, Сб з 11:00 до 18:00.
Телефонуйте. Телефонні лінії працюють.
×
×
×

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close

Чоловічі Парки Напівпрителені

2999 грн.

3999 грн.

3999 грн.

5999 грн.

2999 грн.

5999 грн.

3999 грн.

5999 грн.

2999 грн.

3999 грн.

Чоловічі парки напівприталеніЧоловіча парка напівприталеного силуету - це функціональна, класична куртка для періоду міжсезоння і теплої зиму. Приналежність цієї моделі до класичного гардеробу робить її більш універсальною так як дає можливість поєднувати як з повсякденними, так і з класичними образами. Напівприталена чоловіча парка відмінно поєднується з класичними костюмами.

Напівприталений силует дає можливість підкреслювати мужність чоловічої фігури, залишивши при цьому свободу рухів для комфорту. Взагалі силует - це той контур фігури людини, який ми бачимо. Одяг напівприталеного силуету - це одяг який повторюючи контур фігури залишає свободу для комфорту.

Переваги чоловічих напівприталених парок

Чоловіча парка напівприталена підійде Вам, якщо:

  • Ви любите підкреслювати одягом мужність, а саме підкреслювати мускульний силует. Для цього чоловіча напівприталена парка підійде як найкраще;
  • Ви віддаєте перевагу теплому і комфортному чоловічому одягу. Напівприталені чоловічі парки дуже теплі завдяки якісній непробивній тканині і легкому утеплювачі;
  • Ви не хочете носити мішкуваті чоловічі куртки. Чоловічі парки напівприталеного силуету найбільш вигідно підкреслять чоловічу фігуру, зберігши при цьому комфортний тепловий баланс тіла.

Якщо у вас все ж залишилися сумніви. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців інтернет-магазину Suns House.